Download de brochure

Begeleiding

Voer a.u.b. een geldig E-mail adres in.
Voer a.u.b. een Name in.
  • Inloggen

Teamleiders Locatie Almelo

(van links naar rechts)

Dhr. U. Domhof (onder- en bovenbouw mavo)
mail: u.domhof@canisius.nl

Dhr. R. Krijnsen (bovenbouw vwo)
mail: r.krijnsen@canisius.nl

Mw. M. Clément (onderbouw havo/vwo)
mail: m.clement@canisius.nl

Dhr. R. Delnooz (Locatiedirecteur Canisius Almelo)
mail: r.delnooz@canisius.nl

Dhr. G. te Lintelo (bovenbouw havo)
mail: g.telintelo@canisius.nl

Teamleiders Locatie Tubbergen

(van links naar rechts)

Dhr. J. Buurke (bovenbouw vmbo-mavo)
mail: j.buurke@canisius.nl 

Dhr. F. Asbreuk (onderbouw vmbo-mavo)
mail: f.asbreuk@canisius.nl

Mw. M. Hagedoorn (locatiedirecteur Canisius Tubbergen)
mail: m.hagedoorn@canisius.nl

Dhr. E. van der Laan (onderbouw havo-vwo-tto)
mail: e.vanderlaan@canisius.nl